Paslaugos:

Mūsų patyrę specialistai, atsidavę savo profesijai ir atsižvelgiantys į kliento norus, užtikrina geriausius darbo rezultatus.

Konstrukcijų projektavimasKonstrukcijų projektavimas

PROFA - statinių (pastatų) konstrukcijų projektavimo įmonė, kurios pagrindinis tikslas - kurti užsakovui maksimalią pridėtinę vertę, pateikiant geriausius konstrukcinius sprendinius.

Kokių pastatų konstrukcijas projektuojame? Turime pripažinti, kad projektuoti vienodus pastatus būtų išties nuobodu - tobulėjimui būtini iššūkiai! Todėl PROFOS darbų portfolio apstu įvairiausių statinių - nuo Art Deco stiliaus verslo centrų iki iš pirmo žvilgsnio sunkiai įgyvendinamų formų daugiabučių, nuo milžiniškų sandėlių ir gamyklų, iki miestų aikščių ir visuomeninių pastatų. Daugiau informacijos apie mūsų atliktus darbus galite rasti čia (spauskite ant žemėlapio): https://www.profa.lt/projektai

Teikiame ne tik pastatų konstruktyvo (SK dalies) projektavimo, bet ir pastatų laikančiųjų konstrukcijų techninės būklės vertinimo paslaugas visoje Lietuvoje. Taipogi, atliekame konsultacijas, susijusias su pastatų laikančiosiomis konstrukcijomis (ypač aktualu planuojantiems pastato rekonstrukciją).

Mūsų įmonės komandą sudaro motyvuoti ir žingeidūs statybų srities specialistai – patyrę statybų konstrukcijų projektuotojai-inžinieriai, siekiantys tik pačių aukščiausių rezultatų, todėl galime užtikrinti kokybišką ir profesionalų projektavimo darbų atlikimą.

Esame orientuoti ne tik į greitą bei aukštos kokybės rezultatą, bet, visų pirma, į išpildytus kliento lūkesčius ir norus, nes mus labiausiai motyvuoja, kai JŪS esate laimingi ir su pasitikėjimu grįžtate pas mus su naujais projektais bei rekomenduojate mus kitiems.

Mūsų įmonės moto - kultūra ir profesionalumas. Mes esame už kultūros vertybių puoselėjimą, pasitelkiant ilgametes žinias ir kompetenciją.

Techninės būklės vertinimaiTechninės būklės vertinimai
Konstruktoriaus konsultacijosKonstruktoriaus konsultacijos

Saulius Jokšas, PROFA vadovas