Laimi besidalinantys

Nuo pat įmonės įkūrimo pradžios esame BNI nariai. Šios tarptautinės verslo organizacijos filosofija itin artima vienai iš mūsų įmonės vertybių - laimi besidalinantys (angl. "Givers Gain").

Džiaugiamės savo aktyviu dalyvavimu "BNI Bokštas" bendruomenėje, kur jaučiame stiprų palaikymą ir užnugarį iš partnerių ir įvairiausių verslų atstovų.

Bendradarbiaujant, ypač kai nuolat išbandomas rinkos stabilumas, labai svarbu PASITIKĖJIMAS - tiek įmonės viduje, tiek bendraujant ir bendradarbiaujant su užsakovais ir paslaugų tiekėjais. Būtent patikimų verslo partnerių ratą ir rekomendacijas gauname BNI klube. Čia visi kartu kuriame sinergiją, kurios tikslas tas pats - dirbti maksimaliai kokybiškai, tobulėti ir sėkmingai auginti savo verslus.

Esate BNI narys? Susisiekime ir aukime kartu!

O galbūt dar niekada neturėjote galimybės sudalyvauti BNI susitikime?

Parašykite mums ir mes mielai pakviesime Jūsų verslo atstovus į susitikimą. Tikime, kad BNI “Bokštas” tinklaveikos susitikime užmegsite naudingų pažinčių, rasite reikiamų “šiltų” kontaktų ar net potencialių klientų! O taip pat puikiai praleisite laiką, nes čia susirenka motyvuoti, pozityviai ir draugiškai nusiteikę verslininkai, kurie mielai pasidalins savo sėkminga patirtimi.

BNI „Bokštas“ tinklaveikos („networking“) susitikimai ir verslo pietūs vyksta kiekvieną antradienį nuo 10:45 val. Lucx konferencijų ir edukacijos centre (Krėvės pr. 26A, Kaune).

Laukiame Jūsų ir nekantraujame sužinoti apie Jūsų veiklą ir kaip galime būti vieni kitiems naudingi.

Profa plius - BNI narysProfa plius - BNI narys